Case Logic: DCB306, SMLC201 i SMLC202

Firma Case Logic wprowadziła do sprzedaży nowe modele: DCB306, SMLC201 i SMLC202 toreb na sprzęt fotograficzny.  Nowe torby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, elegancją oraz 25- letnią gwarancją.

Informacja na temat nowych produktów ze strony producenta:

Case Logic DCB306 – torba z serii DCB dla Twojego aparatu

Case Logic DCB306 to znany typ torby nazywany „colt” z paskiem na ramię oraz uchwytem. Jego główną cechą i zaletą jest fakt, iż rewelacyjnie mieści aparat z obiektywem oraz większe profesjonalne aparaty, np. z zawodowych serii, wyposażone w większe jasne obiektywy. Dobra jakość i styl wykonania odpowiada całej serii pokrowców DCB która jest na najwyższym poziomie. Ciekawe kolorystyczne wykończenie dodaje elegancji. Posiada drobne kieszenie na akcesoria w środku jak i na zewnątrz torby, natomiast z tyłu pokrowca znajduje się mocowanie dzięki któremu przymocujemy naszą torbę do paska od spodni.

case_logic_dcb306_black_02a

Case Logic SLMC201 oraz SLMC202 – najlepsze torby dla posiadacza lustrzanki lub aparatu typu „kompaktu” z wymiennymi obiektywami

Torby z serii SLMC  to propozycje dla użytkowników większych modeli aparatów. Głównie został zaprojektowane dla dużych aparatów kompaktowych oraz dla bezlusterkowców z wymienną optyką. Mniejszy model pokrowca – SMLC201 zmieści podstawowy zestaw typu KIT, czyli body plus standardowy obiektyw. Natomiast pokrowiec SLMC202 został stworzony z myślą o osobach posiadających dodatkowy obiektyw do wymiany. Oba wyżej wymienione modele posiadają kieszenie na drobne akcesoria. Najważniejszą cechą pokrowców jest najwyższa jakość wykonania oraz wzmocniona guma, czyniąca ich dno wodoodpornym. Sztywna konstrukcja toreb jest w stanie zapewnić ochronę przenoszonego sprzętu na bardzo wysokim poziomie, co pozwala na cieszenie się pasją i bezpieczeństwem sprzętu fotografi.

Case Logic SLMC201:

case_logic_slmc201_black_02a

Case Logic SLMC202:

case_logic_slmc202_black_02a

 

Źródło: ww.k-consult.pl

Brak Podobnych Wpisów

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń post:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *