Leica D-LUX 5 Titanium

Firma Leica zaprezentowała nową linie aparatów D-Lux. D-LUX 5 Titanium charakteryzuje się eleganckim designem, zastosowane materiały z jakich wykonany jest w/w aparat nie budzą wątpliwości – są najwyższej jakości czyli takie do jakich nas przyzwyczaiła firma Leica w swoich aparatach.

Leica D-Lux 5 Titanium ma być dostępna już w październiku tego roku w cenie 4190 zł.

Informacja ze strony leica-camera.pl:

Leica Camera AG, Solms, z dumą przedstawia nową wyjątkową edycję linii D-Lux – Leica D-Lux 5 Titanium. Aparat o srebrnoszarej kolorystyce zachwyca  eleganckim designem oraz wyjątkową jakością zastosowanych materiałów, które dodatkowo podkreślają jego wyrafinowany styl. Leica D-Lux 5 Titanium wraz z dopasowanym kolorystycznie skórzanym futerałem staje się obiektem pożądania wszystkich miłośników stylowych produktów wzbogaconych wyszukanymi akcesoriami.

Specyfikacja techniczna tej wyjątkowej edycji są takie same jak w przypadku standardowego modelu Leica D-Lux 5. Aparat ten został wyposażony między innymi w obiektyw typu fast zoom, który oferuje zakres ogniskowej od 24 do 90 mm (ekw 35 mm), a tym samym zapewnia szerokie spektrum fotograficznych zastosowań. Sensor CCD 1/1.63 cala jest wyjątkowo duży jak na aparat kompaktowy i co ważne, doskonale dopasowany do obiektywu. Dzięki temu, układ jako całość z elektroniką i oprogramowaniem pozwala na wykonywanie zdjęć o wyjątkowym odzwierciedleniu kolorów, nadzwyczajnie ostrych i kontrastowych. Monitor LCD z szerokim kątem widzenia, o rozdzielczości 460 000 pikseli zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno przed, jak i po wykonaniu zdjęcia. Wyraźnie określone funkcje i prosta obsługa umożliwiają niemal intuicyjne posługiwanie się aparatem we wszystkich sytuacjach, począwszy od twórczego kreowania obrazu, spontaniczne ujęcia pod wpływem chwili czy filmowanie HD w rozdzielczości 720 pikseli.


leica-d-lux-5-titanium_-front

leica-d-lux-5-titanium_backleica-d-lux-5-titanium_left_1leica-d-lux-5-titanium_right_1leica-d-lux-5-titanium_top_1

Źródło: leica-camera.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń post:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *