Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Data: Lis 26, 2011 Kategoria: Nowości, Obiektywy, Samyang | brak komentarzy

Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS

Firma Samyang zaprezentowała nową generację obiektywów „super-szerokokątnych” stworzonych na potrzeby filmowców, które są przystosowane do systemów Follow Focus.

Informacje prasowa:

Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS to wysokiej jakości superszerokokątny obiektyw manualny typu „rybie oko” o kącie widzenia 180 stopni. Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS oparty jest na tej samej konstrukcji optycznej, co cieszący się rosnącą popularnością i uznaniem wśród fotografów na całym świecie obiektyw Samyang 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye. Przeznaczony do filmowania lustrzankami cyfrowych z matrycą formatu APS-C i przystosowany do systemu Follow Focus, oferuje lepszą jakość obrazu i większą użyteczność niż znacznie droższe produkty renomowanych marek.

W stosunku do fotograficznej wersji z płynnie regulowaną przysłoną zmodyfikowano kształt obudowy, w której pierścienie służące do regulacji ostrości i przysłony zastąpiono zębatkami. Dzięki tej modyfikacji możliwa jest płynna i niezwykle precyzyjna zmiana obu parametrów za pośrednictwem systemu Follow Focus. Aby ułatwić odczyt oznaczeń na skali odległości w trakcie filmowania, indeksy obrócone zostały o kąt 90 stopni. Drugą cechą charakterystyczną nowego obiektywu Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS jest brak wbudowanej osłony tulipanowej, którą zastąpił szeroki kołnierz.

samyang_8vdslr-4

samyang_8vdslr-2

samyang_v-dslr_8mm_f35_asp_if_mc_fish-eye_cs

Źródło: www.samyang.pl

Brak Podobnych Wpisów

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń post:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
468 ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • RSS
  • Facebook
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak fotografować i balansować błyskiem w świetle dziennym

Prezentujemy pomocny materiał wideo Jaya P. Morgana przedstawiający sposób "mieszania" światła dziennego wraz ze światłem z lamp błyskowych. Zachęcamy do...

Zamknij