Konkurs FujiFilm – Znajdź X

Firma FujiFilm poinformowa o swoim nowym konkursie dla amatorów fotografii – „Znajdź X”. Zabawa polega na odnalezieniu oraz sfotografowaniu dziesiąciu X-ów, które zostały ukryte w mieście. Start zabawy: 8 października 2011 o godzinie 12.00 we wszystkich miastach na raz – Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań i Kraków…

 

konkurs_znajdz_x

 

Informacja ze strony FujiFilm:

Weź udział w grze fotograficznej. Znajdź, sfotografuj X w swoim mieście i wygraj najnowszy aparat Fujifilm Finepix X10 i wiele innych nagród. Zobacz, jak inni fotografują aparatem Fujifilm X10 i wymień się z nimi doświadczeniami. Posłuchaj, na czym polega fotografia X i jak robić X razy lepsze zdjęcia. Zbieraj doświadczenia w pracy z modelkami.

Firma Fujifilm zaprasza wszystkich amatorów fotografii do udziału w grze fotograficznej Znajdź X. Twoim zadaniem będzie odnalezienie i sfotografowanie dziesięciu X ukrytych w Twoim mieście. Gra rozpocznie się 8 października 2011 o godzinie 12:00 równocześnie we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Krakowie, a podczas gry będziesz mógł wziąć udział w dziesięciu niezwykłych sesjach fotograficznych. Po zakończeniu gry zapraszamy na prezentację aparatu Fujifilm X10 prowadzoną przez profesjonalistów i prezentację zdjęć z sesji X.

Do wygrania w każdym mieście:

  • Aparat cyfrowy Fujifilm FinePix X10 dla zwycięzcy
  • Udział w zajęciach warsztatach fotograficznych fotografii X prowadzonych przez Akademię Fotografii
  • Odzież sportowa
  • Upominki dla wszystkich uczestników
  • Nagrody dodatkowe w konkursach towarzyszących dla osób fotografujących X

Aby wziąć udział w grze, wejdź na stronę www.myfinepix.pl i zarejestruj się do dnia 7 października 2011 do godziny 12:00 w konkursie Znajdź X, wybierając odpowiednie miasto i wgrywając jedno dowolne zdjęcie, zrobione dowolnym aparatem.

W grze mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane, które otrzymają indywidualne zaproszenia oraz mapę ułatwiającą poszukiwania. Ilość uczestników ograniczona.

 

Źródło: www.fujifilm.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń post:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *